EN NL

blogHeader

The Little Gym Amsterdam bestaat 15 jaar en dit vieren we graag met jullie allemaal!

TLG_Amsterdam_Team_15_Years_of_SeriousFun_Anniversary

Het is alweer 15 jaar geleden dat The Little Gym Amsterdam zijn deuren opende. Dit willen we natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. We hebben daarom een aantal leuke extra's gedurende de week van 23 t/m 29 oktober. Je ontvangt 15% korting op onze merchandise (t-shirts, hoodies, ballen etc.) en schrijf je deze week in voor één van onze lessen dan ontvang je €15 korting op het lesgeld. 

Een feestje voor al onze leden!

Op donderdag 2 november willen we het 15 jarig bestaan graag vieren met al onze leden. Kom tussen 19.30 en 21.30 uur gezellig langs voor een hapje en een drankje met het team van The Little Gym Amsterdam. De borrel zal plaatsvinden bij The Little Gym. Wil je gezellig langskomen op de borrel (alléén voor ouders) dan horen we dit graag bel ons op; 020-4040798 of mail ons; klik hier

 

We hopen jullie allemaal te zien!!


Comments

Security Check
Please enter the text below
CaptchaImage
Can't read text above? Try another text.